<name lang="ar">6ED1 055-4MH00-0BA0</name>
<name lang="en">6ED1 055-4MH00-0BA0</name>
<name lang="fr">6ED1 055-4MH00-0BA0</name>
<name lang="pl">6ED1 055-4MH00-0BA0</name>
<name lang="cs">6ED1 055-4MH00-0BA0</name>
<name lang="pt">6ED1 055-4MH00-0BA0</name>
</names>
<informations></informations>
<description>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="true" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" y1="8" x1="184" y2="2" x2="190"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="true" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" y1="124" x1="184" y2="130" x2="190"/>
<rect width="178" x="6" y="8" antialias="false" height="116" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="true" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" y1="130" x1="0" y2="124" x2="6"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="true" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" y1="2" x1="0" y2="8" x2="6"/>
<rect width="22" x="154" y="43" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="130" y="43" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="142" y="67" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<polygon x4="146" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:black;color:black" y1="48" x1="146" y2="60" x2="146" y3="54" x3="134" y4="48"/>
<polygon x4="160" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:black;color:black" y1="47" x1="160" y2="59" x2="160" y3="53" x3="172" y4="47"/>
<polygon x4="147" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:black;color:black" y1="72" x1="147" y2="72" x2="159" y3="84" x3="153" y4="72"/>
<polygon x4="147" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:black;color:black" y1="36" x1="147" y2="36" x2="159" y3="24" x3="153" y4="36"/>
<rect width="22" x="142" y="19" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="154" y="92.5" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="100" y="92.5" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="76" y="92.5" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="52" y="92.5" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="190" x="0" y="2" antialias="false" height="128" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<rect width="22" x="130" y="92.5" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<text x="103" y="108" size="10" text="F4"/>
<text x="79" y="108" size="10" text="F3"/>
<text x="55" y="108" size="10" text="F2"/>
<text x="159" y="107" size="7" text="OK"/>
<text x="132" y="107" size="7" text="ESC"/>
<rect width="22" x="28" y="92.5" antialias="false" height="22" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<text x="31" y="108" size="10" text="F1"/>
<text x="63" y="21" size="9" text="LOGO! TD"/>
<rect width="38" x="10.5" y="12" antialias="false" height="10" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black"/>
<text x="12" y="20" size="6" text="SIEMENS"/>
<rect width="89" x="30" y="32" antialias="false" height="51" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black"/>
<terminal x="190" y="40" orientation="e"/>