<name lang="it">6ES7 216-2BD23-0XB0 (parte 2/7)</name>
<name lang="en">6ES7 216-2BD23-0XB0 (part 2/7)</name>
<name lang="fr">6ES7 216-2BD23-0XB0 (part 2/7)</name>
<name lang="cs">6ES7 216-2BD23-0XB0 (část 2/7)</name>
</names>
<informations></informations>
<description>
<input x="365" y="0" size="9" rotate="true" text="/"/>
<input x="328" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.7"/>
<polygon x4="365" y5="-3" x5="360" y6="-48" x6="360" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" closed="false" y1="50" x1="360" y2="3" x2="360" y3="0" x3="355" y4="0"/>
<input x="-365" y="1" size="9" rotate="true" text="/"/>
<input x="361" y="-31" size="9" rotate="true" text="_"/>
<polygon x4="-315" y5="-3" x5="-320" y6="-48" x6="-320" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" closed="false" y1="50" x1="-320" y2="3" x2="-320" y3="0" x3="-325" y4="0"/>
<input x="248" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.6"/>
<input x="168" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.5"/>
<input x="-310" y="-31" size="7" rotate="true" text="1M"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="263" y2="-43" x2="337"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="343" y2="-43" x2="360"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="-297" y2="-43" x2="-223"/>
<input x="-232" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.0"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="-320" y2="-43" x2="-303"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="183" y2="-43" x2="257"/>
<circle x="-302.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="337.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="103" y2="-43" x2="177"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="23" y2="-43" x2="97"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="-57" y2="-43" x2="17"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="-137" y2="-43" x2="-63"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-43" x1="-217" y2="-43" x2="-143"/>
<input x="88" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.4"/>
<input x="8" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.3"/>
<input x="-72" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.2"/>
<input x="-152" y="-31" size="7" rotate="true" text="I0.1"/>
<circle x="17.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="-62.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="-142.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="-222.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="257.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="177.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="97.5" y="-45.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<input x="-310" y="29.5" size="9" rotate="true" text="6ES7 216-2BD23-0XB0 part 2 of 7"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="45" x1="-320" y2="45" x2="360"/>
<terminal x="-300" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="-220" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="-140" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="-60" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="20" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="100" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="180" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="260" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>
<terminal x="340" y="-46" nameHidden="0" number="" name="" orientation="n"/>