<name lang="ar">6ED1 055-1CB00-0BA0 (part 1/2)</name>
<name lang="pt">6ED1 055-1CB00-0BA0 (parte 1/2)</name>
<name lang="el">6ED1 055-1CB00-0BA0 (μέρος 1/2)</name>
<name lang="en">6ED1 055-1CB00-0BA0 (part 1/2)</name>
<name lang="it">6ED1 055-1CB00-0BA0 (parte 1/2)</name>
<name lang="fr">6ED1 055-1CB00-0BA0 (part 1/2)</name>
<name lang="pl">6ED1 055-1CB00-0BA0 (część 1/2)</name>
<name lang="es">6ED1 055-1CB00-0BA0 (parte 1/2)</name>
<name lang="cs">6ED1 055-1CB00-0BA0 (část 1/2)</name>
<name lang="nl">6ED1 055-1CB00-0BA0 (deel 1/2)</name>
</names>
<informations>Author: The QElectroTech team
License: see http://qelectrotech.org/wiki/doc/elements_license</informations>
<description>
<input x="-69" y="-26" size="7" rotate="true" text="L+"/>
<input x="365" y="5" size="9" rotate="true" text="/"/>
<polygon x4="365" y5="2" x5="360" y6="-43" x6="360" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:thin;filling:none;color:black" closed="false" y1="55" x1="360" y2="8" x2="360" y3="5" x3="355" y4="5"/>
<input x="361" y="-26" size="9" rotate="true" text="_"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="343" y2="-38" x2="360"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="-57" y2="-38" x2="17"/>
<input x="12" y="-26" size="7" rotate="true" text="M"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="-80" y2="-38" x2="-63"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="-80" y2="50" x2="-80"/>
<circle x="-62.5" y="-40.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="263" y2="-38" x2="337"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="183" y2="-38" x2="257"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="103" y2="-38" x2="177"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="-38" x1="23" y2="-38" x2="97"/>
<input x="332" y="-26" size="7" rotate="true" text="I4"/>
<input x="252" y="-26" size="7" rotate="true" text="I3"/>
<input x="172" y="-26" size="7" rotate="true" text="I2"/>
<input x="92" y="-26" size="7" rotate="true" text="I1"/>
<circle x="257.5" y="-40.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="177.5" y="-40.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="97.5001" y="-40.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="17.5" y="-40.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<circle x="337.5" y="-40.5" antialias="true" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" diameter="5"/>
<input x="-70" y="34.5" size="9" rotate="true" text="6ED1 055-1CB00-OBA0 part 1 of 2"/>
<line length1="1.5" length2="1.5" antialias="false" end1="none" end2="none" style="line-style:normal;line-weight:normal;filling:none;color:black" y1="50" x1="-80" y2="50" x2="360"/>
<terminal x="-60" y="-41" orientation="n"/>
<terminal x="20" y="-41" orientation="n"/>
<terminal x="100" y="-41" orientation="n"/>
<terminal x="180" y="-41" orientation="n"/>
<terminal x="260" y="-41" orientation="n"/>
<terminal x="340" y="-41" orientation="n"/>